Usługi i technologie

Oferujemy zintegrowane usługi dopasowane do potrzeb klienta, o następującym zakresie:

  • projektowanie form wtryskowych, ich wykonanie, modyfikacje oraz ich konserwację
  • zarządzanie projektami począwszy od fazy rozwoju, realizacji, poprzez wdrożenie aż do produkcji seryjnej
  • procesy produkcji metodą wtrysku tworzyw sztucznych
  • zautomatyzowane procesy montażowe
  • zgrzewanie ultradźwiękowe
  • zgrzewanie wibracyjne
  • tampodruk

TECHNOLOGIA HEAT AND COOL (WTRYSK Z PARĄ WODNĄ)

Rewolucyjna technologia STEAM-ASSIST wykorzystuje parę wodną do błyskawicznego nagrzewania oraz chłodzenia. Skuteczny system STEAM-ASSIST poprawia wygląd zewnętrzny detali, znacząco wpływa na skrócenie czasu cyklu dla detali grubościennych oraz pozwala na znaczącą redukcję koszty eksploatacji. Steam-assist to optymalny system do produkcji drobnych i skomplikowanych detali, takich jak części samochodowe, oprzyrządowanie biurowe oraz części audio-video

GŁÓWNE ZALETY SYSTEMU STEAM-ASSIST

Poprzez poprawę płynności tworzywa - zapewnienie lepszego odwzorowania najdrobniejszych elementów kształtu detali.

Brak potrzeby malowania czy pokrywania detali - redukcja kosztów.

Użycie pary wyraźnie poprawia dystrybucję ciepła oraz wpływa na wzrost efektywności cieplnej. Możliwość wytwarzania produktów cienko-ściennych. Wyraźna poprawa czas cyklu dla detali grubościennych. Wzrost przenośności granulatu, co ma wpływ na poprawę wyglądu zewnętrznego detalu. Eliminuje defekty wizualne takie jak linie łączenia, meandry oraz ślady płynięcia. Umożliwia produkcję jednolitych i czystych powierzchni, bez zabrudzeń pochodzących z wypełniaczy czy włókna węglowego.

Eliminuje wygięcia, deformacje oraz pęknięcie dzięki redukcji napięcie szczątkowego.

Brak konieczności malowania czy pokrywania, zatem prosty recycling. Pozwala to zredukować koszty i wpływa korzystnie na środowisko.

Technologia wtrysku z gazem

TECHNOLOGIA GAS ASSIST

Technologia wtrysku z gazem, która rozwinęła się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, zrewolucjonizowała produkcję oraz design wielu detali wykonywanych z tworzyw sztucznych. Proces ten jest teraz jedną z podstawowych technologii wytwarzania produktów tworzywowych na całym świecie.

Proces wykorzystywany jest na potrzeby wielu sektorów przemysłu, takich jak motoryzacja, elektronika, informatyka, A.G.D. czy transport, ponieważ daje wielkie możliwości projektantom, producentom pozwala zaoszczędzić koszty inwestycyjne oraz umożliwia efektywniejszą kontrolę jakości gotowego detalu, a co najważniejsze pozwala końcowemu użytkownikowi nabyć produkt po niskiej cenie.

TAMPODRUK

Tampodruk jest to technika druku polegająca na przeniesieniu farby drukarskiej z matrycy na przedmiot za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem. Jest jedną z najpopularniejszych i zarazem najtańszych technik będących pochodnymi druku wklęsłego. Technikę tampodruku wykorzystujemy do druku na przedmiotach z dowolnego materiału, również o nieregularnych kształtach (wklęsłych, wypukłych, falowanych, itd.) Główne zalety tampodruku to wysoka jakość,dobre przyleganie do podłoża, trwałość na ścieranie, niska cena, niewielkie wymagania do powierzchni pokrywanej nadrukiem.